Vest van Skovhuus in wolmenging met off-white bies en mooie gouden knopen. Het vest heeft kleine opgestikte zakjes en valt royaal.
Actieve filters
Vestjasje ruitje in mooie brei met reliëfdessin navy/bleu en navy bies van Skovhuus met fijne knoopjes in navy inclusief goudkleurig randje. Decoratieve paspelzakjes aan voorzijde (geen echte zakjes).
Vestjasje ruitje in mooie brei met reliëfdessin zand/zwarte bies van Skovhuus en fijne knoopjes in zwart met goudkleurig randje. Decoratieve paspelzakjes aan voorzijde (geen echte zakjes).
Vestjasje in mooie brei met reliëfdessin zwart/off-white van Skovhuus en fijne knoopjes in zwart met goudkleurig randje. Decoratieve paspelzakjes aan voorzijde (geen echte zakjes).
Gilet in fijn brei zand mêlee met navy stripe van Free/Quent. Het gilet is royaal van maat.
Truitje korte mouwen van JcSophie in wol/mohair menging. Het stoere truitje is wijdvallend. Kan prima gedragen over blouses lange mouw.