Uitlopende rok van Batida in soepele slinky met stretch en dessin ecru/olijf. De rok heeft elastische tailleband met strikkoord.
Producten van merk Batida
Uitlopende rok van Batida in soepele slinky met stretch en dessin ecru/zand/zwart. De rok heeft elastische tailleband met strikkoord.
Uitlopende rok van Batida in soepele slinky met stretch en dessin navy/zand/ecru. De rok heeft elastische tailleband met strikkoord.
Lange jurk van Batida in soepele crêpe. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Lange jurk van Batida in soepele slinky met stretch. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Ruimvallende blouse van Batida in soepele slinky met print zwart/zand/ecru. De blouse heeft klokmouwen en een leuke strikknoop aan onderzijde.
Luchtige doorknoopjurk van Batida in grafische print zand/zwart. De lange, mouwloze jurk heeft een liggende kraag en is voorzien van goudkleurige knoopjes.
Luchtige doorknoopjurk van Batida in grafische print groen/zwart. De lange, mouwloze jurk heeft een liggende kraag en is voorzien van goudkleurige knoopjes.
Lange jurk van Batida in soepele crêpe. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Royaal vallende, luchtige blouse van Batida in navy met stofstructuur. Borstzakjes aan voorzijde.
Luchtige mouwloze doorknoopjurk van Batida met printdessin cognac/zand/crème. Voorzien zien van goudkleurige knoopjes.
Blouse korte mouwen van Batida in off-white kwaliteit met structuur. Deze blouse heeft een royale pasvorm en is voorzien van opgestikte borstzakjes.
Overslagjurk van Batida in soepele slinky met stretch en dessin zwart/zand. Deze jurk met plooitjes heeft korte mouwen, overslagrok is aan binnenzijde dichtgestikt.
Overslagjurk van Batida in soepele slinky met stretch en dessin indigo/zand/navy. Deze jurk met plooitjes heeft korte mouwen, overslagrok is aan binnenzijde dichtgestikt.
Lange jurk van Batida in soepele crêpe. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Jurkje korte mouwen van Batida in soepele slinky met grafisch dessin navy/zand/crème. Decoratieve bies langs V-hals in navy/crème. De jurk is voorzien van een strikceintuur in dezelfde stof.
Jurkje korte mouwen van Batida in soepele slinky met bladdessin navy/orange/crème. Decoratieve bies langs V-hals in navy/brons. De jurk is voorzien van een strikceintuur in dezelfde stof.
Jurkje korte mouwen van Batida in soepele slinky met grafisch dessin zwart/crème. Decoratieve bies langs V-hals in crème/zwart. De jurk is voorzien van een strikceintuur in dezelfde stof.
Lange jurk van Batida in soepele slinky met stretch. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Lange jurk van Batida in soepele slinky met stretch. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Onderaan kapmouwtjes, tevens decoratief biesje met lurex. Elastische taille met strikkoord en glanskraal.
Blouse klokmouwen van Batida in soepele slinky met grafisch dessin navy/zand/crème. De blouse heeft onderaan sluiting een strik.
Uitlopende rok van Batida in soepele slinky met stretch en dessin indigo/zand/navy. De rok heeft elastische tailleband met strikkoord.
Tuniekjurkje 3/4 mouwen van Batida in soepele slinky met dessin zwart/indigo/zand. Decoratieve bies langs V-hals in lurex brons/zwart.
Tuniekjurkje 3/4 mouwen van Batida in soepele slinky met dessin olijf/crème. Decoratieve bies langs V-hals in zand/bruin.
Shirt met klokmouwen van Batida in soepele slinky met stretch in mooie print zwart/zand. Het shirt heeft een elastische tailleband.
Shirt 3/4 mouwen van Batida in soepele slinky met stretch. Leuke bies langs V-hals met lurex goud. Het shirt heeft een elastische taille.
Shirt 3/4 mouwen van Batida in soepele slinky met stretch. Leuke bies langs V-hals met lurex brons. Het shirt heeft een elastische taille.
Shirt met uitlopende mouwen van Batida in soepele slinky met stretch in mooie print zwart/zand.
Collshirt in fijn gebreide tricot van Batida met grafische print zwart/zand. Het shirt heeft een enigszins loshangende coll.
Shirt opstaande hals van Batida in grafisch dessin zwart/zand.
Coljurk lange mouwen van Batida in soepel vallende geprinte slinky zwart/zand. De jurk is voorzien van een strikceintuur in dezelfde stof. De col is gemaakt van soepele fijnbrei.
Overslagjurk lange mouwen van Batida in soepel vallende geprinte slinky zwart/zand. De jurk heeft plooitjes aan voorzijde en een recht vallende overslagrok, deze is aan binnenzijde dicht gestikt.
Overslagjurk lange mouwen van Batida in soepel vallende geprinte slinky zwart/crème. De jurk heeft plooitjes aan voorzijde en een recht vallende overslagrok, deze is aan binnenzijde dicht gestikt.
Overslagjurk lange mouwen van Batida in soepel vallende geprinte slinky zwart/camel. De jurk heeft plooitjes aan voorzijde en een recht vallende overslagrok, deze is aan binnenzijde dicht gestikt.
Overslagjurk van Batida in geprinte mesh kwaliteit met bloemdessin zwart/bordeaux. De jurk is gevoerd, mouwen niet.
Coljurkje lange mouwen in soepele slinky met grafisch dessin zwart/cognac van Batida. Leuk goudkleurige accessoire onderaan manchetten. De jurk is voorzien van een strikceintuur in dezelfde stof.